Master Key® World Elite
MasterCard®
METALOWA KARTA KREDYTOWA

Pierwsza na świecie metalowa karta kredytowa o nieregularnym kształcie. Jest niczym luksusowa biżuteria. Kształtem przypomina klucz i stanowi rozpoznawalną wizytówkę ludzi sukcesu.

Maserati
World Elite MasterCard®
METALOWA KARTA KREDYTOWA

Przygotowana specjalnie na 100-lecie marki Maserati karta kredytowa wykonana ze specjalnego stopu metali. Dostępna wyłącznie dla posiadaczy auta marki Maserati.

Credit
MasterCard® World
KARTA KREDYTOWA

Karta kredytowa przygotowana specjalnie dla osób ceniących wygodę podróży oraz swój czas. Dzięki usłudze Business Lounge masz swobodny dostęp do sieci ponad 1800 saloników zapewniających komfortowe warunki pracy.

Zmiany w organizacji pracy placówek
Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 10 grudnia bieżącego roku przenosimy obsługę Klientów oddziałów Lion’s Banku do oddziałów Idea Banku.
Zmiana nie wymaga od Państwa podejmowania żadnych działań. Zawarte umowy pozostają w mocy, a numery rachunków bankowych nie ulegną zmianie. Aktywne pozostają także karty płatnicze, kody PIN oraz loginy i hasła do bankowości elektronicznej.

Każdy Klient Lion’s Banku będzie nadal obsługiwany przez doradcę, także w trakcie przenoszenia obsługi do właściwego oddziału Idea Banku.
Doradcy Idea Banku mają długoletnie doświadczenie w obsłudze i oferowaniu produktów.
Zapewniamy, że wprowadzana zmiana wpłynie korzystnie na jakość obsługi Klientów, a w przyszłości umożliwi Państwu skorzystanie z jeszcze szerszej oferty produktów bankowych.

Obecne działania optymalizacyjne wynikają z konsekwentnie wdrażanych założeń rozwoju banku. Zmiany w organizacji sieci placówek zostały przez bank zaplanowane i przetestowane w wybranych lokalizacjach w ostatnich kilku miesiącach. Pozytywna ocena wyników tego procesu pozwoliła zaproponować nowy model organizacji pracy w ramach całej dotychczasowej sieci marki Lion’s Bank.

Za wszelkie potencjalne niedogodności przepraszamy.
W wypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Lion’s Banku

AKTUALNY SPIS ODDZIAŁÓW WRAZ Z GODZINAMI ICH OTWARCIA ORAZ LISTA WPŁATOMATÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.IDEABANK.PL/ODDZIALY.