Pierwsza na świecie metalowa karta kredytowa o nieregularnym kształcie

Kształtem przypomina klucz i stanowi rozpoznawalną wizytówkę ludzi sukcesu. Swoim posiadaczom zapewnia specjalne traktowanie oraz nieskrępowany dostęp do towarów i usług najwyższej jakości na całym świecie.

O karcie

Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard była wydawana do kwietnia 2019 r.

To pierwsza na świecie metalowa kartą o nieregularnym kształcie oraz pierwsza w Europie metalowa, zorientowana pionowo karta z portfolio MasterCard. Jej unikalną cechą jest brak numeru na wierzchniej stronie. Kartę wykonano ze stopu metali: cynku, niklu i miedzi. Waży aż 25 gramów.

Na froncie karty umieszczono polerowany, lustrzany logotyp Lion’s Banku, rzucający refleksy świetlne. Pod nim wytłoczono imię i nazwisko posiadacza karty.

Dodatkowe korzyści

MasterCard Priceless Specials. Pomysły na przyjemności nigdy się nie kończą

Posiadacz karty, który przystąpił do programu MasterCard Priceless Specials, jest nagradzany za każdą transakcję wykonaną kartą u partnerów programu. Każde 5 zł wydane z użyciem karty to jeden punkt na koncie. Zgromadzone w ten sposób punkty możesz wymieniać na unikalne nagrody, takie jak zniżki w markowych sklepach na całym świecie, bilety na premiery kinowe i teatralne, lekcje gry w golfa czy nawet lot balonem. Z tą kartą nie sposób się nudzić, a przyjemności nigdy się nie kończą.

Aby zacząć korzystać z programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go bankierowi w oddziale. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Punkty są naliczane automatycznie od momentu aktywacji konta. Listę aktualnych ofert oraz stan swoich punktów sprawdzisz na stronie Priceless Cities: www.priceless.com.

Zmiany w organizacji pracy placówek
Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 10 grudnia bieżącego roku przenosimy obsługę Klientów oddziałów Lion’s Banku do oddziałów Idea Banku.
Zmiana nie wymaga od Państwa podejmowania żadnych działań. Zawarte umowy pozostają w mocy, a numery rachunków bankowych nie ulegną zmianie. Aktywne pozostają także karty płatnicze, kody PIN oraz loginy i hasła do bankowości elektronicznej.

Każdy Klient Lion’s Banku będzie nadal obsługiwany przez doradcę, także w trakcie przenoszenia obsługi do właściwego oddziału Idea Banku.
Doradcy Idea Banku mają długoletnie doświadczenie w obsłudze i oferowaniu produktów.
Zapewniamy, że wprowadzana zmiana wpłynie korzystnie na jakość obsługi Klientów, a w przyszłości umożliwi Państwu skorzystanie z jeszcze szerszej oferty produktów bankowych.

Obecne działania optymalizacyjne wynikają z konsekwentnie wdrażanych założeń rozwoju banku. Zmiany w organizacji sieci placówek zostały przez bank zaplanowane i przetestowane w wybranych lokalizacjach w ostatnich kilku miesiącach. Pozytywna ocena wyników tego procesu pozwoliła zaproponować nowy model organizacji pracy w ramach całej dotychczasowej sieci marki Lion’s Bank.

Za wszelkie potencjalne niedogodności przepraszamy.
W wypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Lion’s Banku

AKTUALNY SPIS ODDZIAŁÓW WRAZ Z GODZINAMI ICH OTWARCIA ORAZ LISTA WPŁATOMATÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.IDEABANK.PL/ODDZIALY.