100-lecie marki Maserati

Karta Maserati World Elite MasterCard by Lion’s Bank była pierwszą na świecie lakierowaną, metalową kartą kredytową, opatrzona marką luksusowych samochodów. Została przygotowana na 100-lecie marki Maserati, stworzona ze specjalnego stopu metali i udostępniana wyłącznie posiadaczom auta tej marki.

O karcie

Taka koncepcja została stworzona z myślą o miłośnikach motoryzacji i koneserach pięknych przedmiotów. Cechuje ją wyszukane wzornictwo, minimalizm i elegancja. Lakierowanie na błękitny, metalizowany kolor nawiązywało do słynnego blue Maserati i do herbu Bolonii – miasta, w którym Alfieri Maserati rozpoczął produkcję luksusowych samochodów. Na pierwszej stronie tej wyjątkowej karty widnieje logo Maserati – trójząb wzorowany na posągu Neptuna – oraz imię i nazwisko posiadacza, a na odwrocie znajduje się 16-cyfrowy numer karty.

Dodatkowe korzyści

MasterCard Priceless Specials. Pomysły na przyjemności nigdy się nie kończą

Posiadacz karty, który przystąpił do programu MasterCard Priceless Specials, jest nagradzany za każdą transakcję wykonaną kartą u partnerów programu. Każde 5 zł wydane z użyciem karty to jeden punkt na koncie. Zgromadzone w ten sposób punkty możesz wymieniać na unikalne nagrody, takie jak zniżki w markowych sklepach na całym świecie, bilety na premiery kinowe i teatralne, lekcje gry w golfa czy nawet lot balonem. Z tą kartą nie sposób się nudzić, a przyjemności nigdy się nie kończą.

Aby zacząć korzystać z programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go bankierowi w oddziale. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Punkty są naliczane automatycznie od momentu aktywacji konta. Listę aktualnych ofert oraz stan swoich punktów sprawdzisz na stronie Priceless Cities: www.priceless.com.

Zmiany w organizacji pracy placówek
Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 10 grudnia bieżącego roku przenosimy obsługę Klientów oddziałów Lion’s Banku do oddziałów Idea Banku.
Zmiana nie wymaga od Państwa podejmowania żadnych działań. Zawarte umowy pozostają w mocy, a numery rachunków bankowych nie ulegną zmianie. Aktywne pozostają także karty płatnicze, kody PIN oraz loginy i hasła do bankowości elektronicznej.

Każdy Klient Lion’s Banku będzie nadal obsługiwany przez doradcę, także w trakcie przenoszenia obsługi do właściwego oddziału Idea Banku.
Doradcy Idea Banku mają długoletnie doświadczenie w obsłudze i oferowaniu produktów.
Zapewniamy, że wprowadzana zmiana wpłynie korzystnie na jakość obsługi Klientów, a w przyszłości umożliwi Państwu skorzystanie z jeszcze szerszej oferty produktów bankowych.

Obecne działania optymalizacyjne wynikają z konsekwentnie wdrażanych założeń rozwoju banku. Zmiany w organizacji sieci placówek zostały przez bank zaplanowane i przetestowane w wybranych lokalizacjach w ostatnich kilku miesiącach. Pozytywna ocena wyników tego procesu pozwoliła zaproponować nowy model organizacji pracy w ramach całej dotychczasowej sieci marki Lion’s Bank.

Za wszelkie potencjalne niedogodności przepraszamy.
W wypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Lion’s Banku

AKTUALNY SPIS ODDZIAŁÓW WRAZ Z GODZINAMI ICH OTWARCIA ORAZ LISTA WPŁATOMATÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.IDEABANK.PL/ODDZIALY.