Regulamin kart kredytowych dla klientów indywidualnych Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie (obowiązuje od 1 października 2020) POBIERZ
Regulamin kart kredytowych dla klientów indywidualnych Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie (obowiązuje do 31 września 2020) POBIERZ
Tabela Opłat i Prowizji kart kredytowych dla Klientów Indywidualnych Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie (obowiązuje od 15 lipca 2019 r.) POBIERZ
Dokumenty dotyczące rachunków bankowych, kart debetowych i bankowości internetowej obowiązujące po konsolidacji Lion’s Bank z Idea Bankiem S.A. (od 15 lipca 2019 r.)
Tabela przelewów dla klientów indywidualnych (obowiązuje do 30 września 2019r.) (dokument PDF) POBIERZ
Tabela przelewów dla klientów indywidualnych (obowiązuje od 1 października 2019r.) (dokument PDF) POBIERZ
Tabela przelewów dla klientów indywidualnych (obowiązuje od 1 sierpnia 2020r.) (dokument PDF) POBIERZ

Zmiany w organizacji pracy placówek
Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 10 grudnia bieżącego roku przenosimy obsługę Klientów oddziałów Lion’s Banku do oddziałów Idea Banku.
Zmiana nie wymaga od Państwa podejmowania żadnych działań. Zawarte umowy pozostają w mocy, a numery rachunków bankowych nie ulegną zmianie. Aktywne pozostają także karty płatnicze, kody PIN oraz loginy i hasła do bankowości elektronicznej.

Każdy Klient Lion’s Banku będzie nadal obsługiwany przez doradcę, także w trakcie przenoszenia obsługi do właściwego oddziału Idea Banku.
Doradcy Idea Banku mają długoletnie doświadczenie w obsłudze i oferowaniu produktów.
Zapewniamy, że wprowadzana zmiana wpłynie korzystnie na jakość obsługi Klientów, a w przyszłości umożliwi Państwu skorzystanie z jeszcze szerszej oferty produktów bankowych.

Obecne działania optymalizacyjne wynikają z konsekwentnie wdrażanych założeń rozwoju banku. Zmiany w organizacji sieci placówek zostały przez bank zaplanowane i przetestowane w wybranych lokalizacjach w ostatnich kilku miesiącach. Pozytywna ocena wyników tego procesu pozwoliła zaproponować nowy model organizacji pracy w ramach całej dotychczasowej sieci marki Lion’s Bank.

Za wszelkie potencjalne niedogodności przepraszamy.
W wypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Lion’s Banku

AKTUALNY SPIS ODDZIAŁÓW WRAZ Z GODZINAMI ICH OTWARCIA ORAZ LISTA WPŁATOMATÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.IDEABANK.PL/ODDZIALY.